domovská stránka přejít na návod přejít na návod přejít na návod DIY design recepty recenze ostatní

"Bean bag" nebo držák na tablet?

Dnes Vám přináším návod, jak ušít tzv. Bean bag, neboli pytlíček naplněný rýží/fazolemi/čočkou. Já ho naplnila rýží a krásně se tak tvaruje jako stojánek na tablet. Samozřejmě že s tento "stojánek" nemůžete nosit po taškách - je docela velký a těžký, ale doma na stole nebo když sedíte je výborný!


návod → → →
1. Vystřihněte z látky obdélník s rozměry 24 x 30 cm. Podélně ho přehněte ("správnou" stranou dovnitř) a nakreslete si např. křídou linii od horního levého rohu do dolního pravého rohu spojující čáru, a podél té vystřihněte trojúhelník. Tento krok opakujte 4x, vzniknou tedy 4 trojuhelníky.2. Vystřihněte 1 kruh s poloměrem 15 cm.Na jednom švu nechte místo asi 5 cm, na vsypání rýže. 
Tímto krokem by měla vzniknout "pyramida".
3. Sešijte k sobě všechny trojúhelníky dlouho stranou, aby vznikla pyramida.4. Přišpendlete kruh zespoda Vaší pyramidy a poté přišijte.


5. Dírou, kterou jsem si udělali v kroku 3 nasypáme do sáčku rýži (docela hodně, já použila několik kilo, kupte si tedy tu nejlevnější). Díru nakonec zašijeme a vznikne Krásný bean bag!Originální návod najdete na stránce jembellish

Žádné komentáře:

Okomentovat